Szanowny odbiorco!

Nasza firma jako sprawdzony dostawca paliw, dbający o bezpieczeństwo swoich klientów jest zobligowana do powiadamiania o zmieniających się realiach prawno-podatkowych w branży energetycznej. Mamy za sobą zmiany, które w sposób istotny wpływają na naszą współpracę, gdyż regulują nie tylko obowiązki nas jako dostawcy paliw, ale również odbiorcy tychże towarów. Zwracamy uwagę na najnowsze przepisy, określane mianem Pakietu Przewozowego. Bezwzględnie przestrzegamy jednej reguły: Przyjmując zamówienie sprawdzamy czy dane, które podał zamawiający widnieją w ewidencji CEiDG lub KRS. Na tej podstawie DOKONUJEMY ZGŁOSZENIA DO SENT.
W dniu 3 kwietnia 2017 r. opublikowano w Dzienniku Ustaw ustawę z dnia 9 marca 2017 r. o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów (określaną również jako ustawa SENT lub jako Pakiet Przewozowy).

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości lub pytania, prosimy o kontakt ze swoim opiekunem, bądź biurem Azarex. Jesteśmy po to, aby pomóc. ◎    Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z instrukcją

Instrukcja korzystania z SENT

Zakładanie profilu Zamykanie zgłoszenia Girl-right