Azarex – pewny dostawca paliw

Jedną z głównych specjalizacji naszej firmy jest sprzedaż oleju napędowego w Jeleniej Górze oraz miejscowościach z nią sąsiadujących. Na naszą ofertę składa się m.in. benzyna bezołowiowa 95 oraz 98 ULTRA, jak również olej napędowy z dodatkiem biokomponentu oraz diesel B0 – bez dodatków.

Kompleksowa hurtownia paliw w Jeleniej Górze

Azarex to profesjonalna i w pełni kompleksowa hurtownia paliw. Jelenia Góra jest zatem miejscowością, na obszarze której świadczymy nie tylko sprzedaż olejów napędowych, ale również oferujemy szeroki wachlarz usług i produktów z nimi związanych. Nasz asortyment uwzględnia solidne i nowoczesne zbiorniki oraz dystrybutory paliwa o pojemności wynoszącej nawet 9000 litrów. Produkty te można wydzierżawić lub zakupić na własność.

Gwarancja fachowego doradztwa

Oprócz samej sprzedaży, możemy zaproponować Ci wsparcie w optymalizowaniu wykorzystywanych w Twojej firmie procesów logistycznych, a także pomoc związaną z magazynowaniem towarów, serwisowaniem pojazdów czy różnego rodzaju kwestiami formalnymi. Jednocześnie, przy podjęciu stałej współpracy, będziemy informować Cię na bieżąco o wszelkich planowanych zmianach przepisów prawnych, zanim zaczną one funkcjonować.

Jeśli chodzi o usługi, które świadczy nasza hurtownia paliw Jelenia Góra oraz jej okolice, wspieramy przedsiębiorców również w zakresie stosowania efektywnych systemów zarządzania. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom z dziedziny nawigacji satelitarnej czy zaawansowanym, sterowanym komputerowo systemom pomiarowym, jesteśmy w stanie znacząco usprawnić procedury robocze wykorzystywane w Twojej firmie.

Jeżeli poszukujesz zatem profesjonalnej i kompleksowo działającej hurtowni paliw z okolic Jeleniej Góry, serdecznie zapraszamy do współpracy.