Firma AZAREX prezentuje swoją ofertę na wszelkiego rodzaju eventach bezpośrednio nawiązujących do obszaru swojej działalności.

 

Posiadając w sprzedaży najwyższej jakości paliwo oraz zbiorniki do jego przechowywania dbamy       o to, aby Klient mógł poznać nas nie tylko w rozmowie telefonicznej, ale również osobiście. Stawiamy na najwyższą jakość obsługi.

– 6-7 września w Udaninie odbyła się wystawa producentów ziemniaków, o której informowaliśmy naszych Klientów, zapraszając do współuczestnictwa w spotkaniu. Targi prezentowały wiele gatunków ziemniaków, które można było zobaczyć i posmakować. Eksponowano najnowsze maszyny rolnicze do ich uprawy. To było idealne miejsce, aby móc spotkać się                      z Państwem i porozmawiać o jakości naszego paliwa.

Bardzo nam było miło poznać naszych Partnerów osobiście.

Dziękujemy, że mogliśmy z Państwem porozmawiać, ponieważ w większości słyszeliśmy się tylko przez telefon. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, co sprawiło nam ogromną radość! Składamy również podziękowania Organizatorom za miłe przyjęcie.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć:

 

 

Skontaktuj się z nami!

Szukasz dostawcy paliw? Masz obawy lub nie znasz się na rynku?
Zostaw swój kontakt, a chętnie wszystko wyjaśnimy.