WŁASNA STACJA PALIW

W związku z dynamicznym rozwojem zarówno na płaszczyźnie hurtowej, jak i detalicznej, powstała potrzeba rozszerzenia działalności o kolejne przedsięwzięcie, jakim jest stacja paliw AZAREX ŚWIDNICA. Fundamentem naszej działalności jest zapewnienie jak najwyższej jakości, począwszy od samego produktu, poprzez procesy, aż po charakter relacji z Klientem i jego zadowolenie. Jesteśmy otwarci 24H na dobę 7 dni w tygodniu. Znajdujemy się w Świdnicy, przy ul. Towarowej 24

Oferujemy najwyższą jakość oleju napędowego, benzynę bezołowiową, gaz LPG oraz Adblue z dystrybutora. Ceny na stacji paliw AZAREX ŚWIDNICA są atrakcyjne. Rabaty za zatankowane paliwo zaczynają się już od 50 litrów! Polecamy gastronomiczne nowości, które z pewnością zaspokoją gust niejednego smakosza. Oprócz tradycyjnego hot-doga w wersji klasycznej oraz XXL, proponujemy nowość - pyszny szaszłyk z gamą sosów do wyboru! W asortymencie dostępna jest bogata oferta słodyczy, przekąsek, napojów, akcesoriów samochodowych, alkoholi oraz wyrobów tytoniowych. Gwarantujemy szybki, wygodny zakup. Smak, aromat, zapach... tego u nas nie brakuje. Odwiedź nas!

Więcej informacji o dostawcy paliw Azarex

Jeśli interesują Państwa nasze produkty oraz usługi, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jako rzetelny dostawca oleju napędowego i pozostałych paliw zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem. Nasi doradcy chętnie podzielą się wiedzą na temat rynku oraz prognoz cen paliw. Z pewnością rozwieją również wszelkie wątpliwości dotyczące sprzedaży hurtowej paliw.

stacja-paliw-swidnica-azarex-z-zewnatrz-2
stacja-paliw-swidnica-azarex-z-zewnatrz-3
stacja-paliw-swidnica-azarex-z-zewnatrz
stacja-paliw-swidnica-azarex-noca
stacja-paliw-swidnica-azarex-kawa
stacja-paliw-swidnica-azarex-dystrybutory
stacja-paliw-swidnica-azarex-2
stacja-paliw-swidnica-azarex-1